FACEBOK’TA SAYFA BEĞENİSİ NASIL ARTTIRILIR?

< class="entry-title">FACEBOK’TA SAYFA BEĞENİSİ NASIL ARTTIRILIR?

Günümüzde en çok kullanıcıya sahip olan Facebook’ta herkesin aklındaki tek soru Facebook sayfa beğenisi sayımı nasıl arttırabilirim? Bu konu hakkında yazılmış olan birçok içerik elbette ki vardır, ancak benim sizlerle paylaşacağım bilgiler hem anlaşılır hem de kısa yazılar olacaktır. Sizlerin en çok işinize yarayacağını düşündüğüm yöntemleri başlıklar şeklinde sizlere açıklayacağım.

 

Facebook Sayfa Beğenisi İçin Zamanı İyi Kullanın

 Sayfanızın beğeniler almasını istiyorsanız yoğun zamanlarınızda bile sayfayı ihmal etmemeniz gerekmektedir. Facebook sizler için bu konuda yardımcı olabilecek yeni bir özellik getirmiştir. Yoğun bir iş ya da okul hayatınız var ise paylaşmak istediğiniz içeriğinizin saatini belirleyerek Facebook’un sizin yerinize otomatik olarak paylaşmasını etkinleştirebiliyorsunuz. Bu özellik ile Facebook sayfa beğenisi sayılarınızın artacağından emin olabilirsiniz.

Diğer bir zamanı iyi kullanma yöntemi de insanların en çok hangi saatler arasında aktif olduğunu belirlemektir. Yoğun bir hayatım yok her an sayfam ile ilgili güncel paylaşımlar yapabilirim diyorsanız bu yöntemi kullanabilirsiniz. İnsanların en çok aktif olduğu zamanı belirleyerek bu zaman aralıklarında içeriklerinizi paylaşabilirsiniz.

 

İletişim Kurmaktan Kaçınmayın

 Önemli olan bir diğer başlık ise iletişimdir. Sayfanızda paylaştığınız içeriklerin altına yorum yapan kullanıcıları cevapsız bırakmayın. İnsanlar sordukları sorunun cevabını merak ederler ve sizden bir cevap beklerler. Paylaşmış olduğunuz tüm içeriklerinizin altına yazılmış olan soruları elinizden geldiği kadar cevaplamaya çalışın, insanlar önemsendiklerini görmekten mutluluk duyarlar. Bu yöntem ile onlara karşı bir güven duygusu oluşturursunuz. Sayfanızda yapılan yorumlara kayıtsız kalırsanız insanlar önemsenmediklerini düşünür ve bu doğrultuda Facebook sayfa beğenisi sayınızda bir düşüş görülür.

Yorum yapan kullanıcılar dışında bir de sizlerle direk olarak iletişime geçmek isteyenler olacaktır. Atılan mesajları da görmezden gelmemeniz gerekir. Aynı yorum yapan kullanıcılar gibi mesaj atan kullanıcılar da merak ettikleri konularda sizden bilgi edinmek amacıyla sizlerle iletişime geçecektir.

Eski İçeriklerinizi Yeniden Paylaşın

 Bilmeniz gereken diğer bir yöntem de eskiden paylaşmış olduğunuz içerikleri yeniden paylaşmanızın beğeni sayısını arttıracağı bilgisidir. Günlük olarak birden çok paylaşımda bulunmalısınız ki beğeni sayınız artsın. Her zaman yeni içerikler üretmek bazen sizi zorlayabilir. Bu noktada önceden paylaşmış olduğunuz ve çoğu insan tarafından beğenilen içeriklerinizi yeniden paylaşmak iyi bir yöntemdir.

Eski içerikleri yeniden paylaşma yöntemi ile hem eski gönderilerinizin unutulmamasını sağlar hem de sürekli bir şeyler ürettiğinizi insanlara göstermiş olursunuz. Eski içeriklerinizden seçim yaparken en çok etkileşim yaratmış olan yani beğeni ve yorum sayısı fazla olan gönderileri tercih etmelisiniz.

Sizler için yazmış olduğum bu yöntemler ile Facebook sayfa beğenisi sayınızda kısa zamanda büyük bir artış olduğunu sizler de göreceksiniz. Tek yapmanız gereken biraz emekle büyük farklar ortaya koymaktır. Çalışmalarınız sonucunda istediğiniz beğenilere sahip olmak artık çok kolay.

 

 

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


FACEBOK’TA SAYFA BEĞENİSİ NASIL ARTTIRILIR?
Facebooktan arkadaşlarınızın fotoğraflarını videolarınız gibi paylaşımlarınızı beğendirmek istiyorsanız tam yerindesiniz facebook sayfa beğenisi her zaman sizi insanların gözünde yükseltir ve popüler olmanızı sağlar facebook sayfa ve profil beğenisi sizi yüksek kademelere taşıyacağına emin olabilirsiniz. Facebook beğeniyi sitemizden satın alabilirsiniz.

facebook sayfa beğenisi

ni Popüler olmak için alabilirsiniz artık herkez beğeni satın alıp milyonlarca kez paylaşımları beğeniliyor sizde paylaşımlarınızı insanlara kısa yoldan beğendirebilirsiniz ve kısa vadede popülerliğiniz artacaktır. facebook beğeninizi sitemizde bulunan 100, 200, 300 adet facebook paketlerini alıp hızlıca facebook sayfalarınızın beğenisini arttırabilirsiniz. facebook sayfa beğenisi Paketlerinin Keyfini Çıkarın. facebook sayfa beğenisi ile bir adım öteye gidin. insanlar arasında popüler ve sevilen olmanın kısa yolu facebook ve instagram gibi hizmetlerimiz ile anlık takipçi, beğen, like alabilirsiniz. facebook sayfa beğenisi adım adım sizi ileriye taşıyacaktır. facebook sayfa beğenisi anında teslim edilir ve işleriniz görülür. facebook sayfa hilesi, facebook sayfa beğen gibi hizmetlerimiz mevcuttur. her adımınızda bir adım daha ileriye gitmenin keyfini çıkarın gönderilerinizi beğenisi kendinizi sosyal anlamda ileriye taşıyın.